Červenec 2007

Za bleskovku....

17. července 2007 v 17:13 | KačíQ--*) |  4you

Bleskovka !

17. července 2007 v 16:58 | KačíQ--*)
Napiš její hoodně slavnou písničku,která právě otřásá hitparády!
Je vdaná ?
Má děti ?
Jak ses dostal/a na tenhle blog ?
Beru první 2 a diplomy jsou hotové do 5 minut od napsání bleskajdy !

Časáky !

16. července 2007 v 17:18 | KačíQ--*) |  ostatní
Nová Top Dívka má mě se zdá lepší grafiku než ty starý čísla.Co myslíte ?
nová top dívka↓
stará top dívka↓
DÍVKA-Je to můj nejoblíbenější časák.Kupuju si každý číslo !
BRAVO si taky někdy koupim...no,ale sou rozhodně lepší časáky..
POPCORN-si nekupuju,ale přiznám se, že tohle číslo sem si koupila kvůli reportáži o EMU : D

Za Sonp

16. července 2007 v 16:16 | KačíQ--*)

EMO příběh

9. července 2007 v 14:04 | KačíQ--*)
Vím,že už ste to asi četli stokrát(ostatně já taky) ale je to úžasný...
Lukáš.Jméno dítěte,které chtělo být jiné.Chtělo být alespoň trochu samo sebou.Podařilo se mu to,alespoň do té doby než potkal JI.To ona mu zničila jeho štěstí a vlastně i jeho celý život.Začneme od začátku:
Bylo mu 15.V den jeho narozenin nastala u něj veliká změna.Nechtěl být jako ostatní povrchní kluci,se kterými se stýkal každý den.Proto se změnil.Rodičům se to nejdřív nelíbilo,ale pak si zvykli.Ve společnosti to už bylo horší.Každý si myslel,že je gay.. a to jenom proto,že se stal...EMO KID...
Tmavě hnědé vlasy spadající přes oči.. namalované oči,které jen málokdy ukazoval..typické tričko a upnuté kalhoty.. odznaky..pásky.. a náramky z šátků.. a dokončil to botami značky converse..byli červené s modrými kaničkami.Takhle teď tedy vypadal Lukáš.Nestyděl se za své city.Bez problémů je dával najevo a na nic si nehrál.Ale pak potkal ji.Byl zrovna na nějaké párty u kamaráda a ona stála ve druhé partě.Koukali na sebe celou dobu,ale pak se začali bavit.Vyměnili si icq a už to neřešili.Až druhý den ráno,když zapnul počítač a icq se mu objevila prosba o authorizaci si na ní vzpomněl. Ty hluboké až nazelenalé oči měl pořád před sebou.Napsal ji jestli by neměla zájem se sejít.Odpověď byla kladná..
Hned odpoledne ji viděl na houpačce na místním hřišti.Měla to co včera a jemu to vyhovovalo.Takhle to chodilo každý den.Psali si,když nemohli být spolu,ale snažili se být pohromadě co nejdéle.A tak to šlo dva roky.Oběma bylo 17.Chtěl se s ní zase sejít.Vymluvila se,že nemá čas.Bylo mu to divné,ale víc to neřešil a šel se projít sám.Měl rád samotu.. tedy vlastně jen do té doby,než ji potkal.Na okraji města byl lesík,kam chodil nejraději.. bylo tam ticho a klid.Tentokrát ale zaslechl až podezřele známý smích.Šel podle hlasu a uviděl ji s..Karlem.Jeho nejlepším kámošem.Nedělal si ukvapené závěry,nevěděl co tu dělají a možná to ani nechtěl vědět,ale bylo pozdě.Jakmile zaslechl svoje jméno přikrčil se za strom a poslouchal.Věděl,že to není hezké,ale.. musel.Předem se oběma omlouval.,,Mám ho v hrsti.. můžu ho ovládat jak chci.. chová se opravdu jako malé dítě.." ani nedopověděla a oba se rozesmáli.Lukáš se prudce otočil a vyběhl pryč z lesa.Věděl kam půjde.Na okno do jednoho opuštěného domu.Bylo tam krásně..Zapálil si.. a to už dlouho neudělal.
Zklamali ho.. oba.Ale proč?? Co jim udělal tak strašného,že se mu odvděčují takovýmto způsobem??
Nevěděl..a ani o tom nechtěl přemýšlet.Zahleděl se do dáli a potom pod sebe.Neuvědomoval si co dělá a stoupl si na rám.Chystal se skočit,ale na poslední chvíli se zarazil..Vzpomněl si na cigaretu ve své ruce a tak ji típl.Až potom mohl v klidu skočit.Rozloučil se se všemi,které měl tak rád.Se všemi,kteří ho celou dobu podváděli..Odrazil se a skočil.Přímo před auto,které už nestačilo zabrzdit.Byl na místě mrtvý.Zemřel tak mladý,vždyť mu bylo teprve 17. a to kvůli dvěma lidem,na které se vždy spoléhal...Krásný kluk,do kterého by jsme se všechny a možná i všichni zamilovali už tady není vinou těch dvou.. a já je za to do smrti nenávidím...Proč to muselo dopadnout takhle?? Ptám se na tuto otázku každý den minimálně desetkrát,ale odpovědi se mi nedostane..škoda.. už ani nedoufám.. vše je totiž ztraceno..tak neurážejte EMO KIDS.. vždyť jsou to také jenom lidi a ve většině případů mnohem lepší než kdokoliv jiný..

ejmenčí conversky na světě !

5. července 2007 v 13:54 | KačíQ--*) |  Fash*ion

Photečky conversek !

1. července 2007 v 14:01 | KačíQ--*) |  others
___________________________________________________

Pixelky-smajlíci

1. července 2007 v 13:52 | KačíQ--*) |  pixelky

nebudu tady:(

1. července 2007 v 13:50 | KačíQ--*)
no,prostě tu skoro celý prázdniny nebudu-celý dva dlouhý měsíce.Ale ńáký články tu budou,páč tam dám "zveřejnit později"...mějte se a užijte si prázdninyyyy !Photobucket - Video and Image Hosting