Březen 2007

Sem v další soutěžce !

29. března 2007 v 19:08 | Katka☻
pls, hlásni pro mě :o)) u J♥líka ......
díky moc všem. ♥

Digitální pusinka

22. března 2007 v 18:27 | Katka☻ |  4you
Chceš dostat digitální pusinku

→ Anti Tokio Hotel ←

18. března 2007 v 8:42 | Katka☻ |  skupiny

Zoufalé manželky

18. března 2007 v 8:42 | Katka☻

Pro Jolču, k narozkám !

13. března 2007 v 19:36 | Katka☻ |  4you

Grafické návrhy

10. března 2007 v 20:27 | Katka☻ |  Fash*ion

info a fotky :-)

10. března 2007 v 18:56 | Katka☻
Hannah Dakota Fanning se narodila 23. února 1994 v Conyers, Georgii. Byla inteligentní a krásné dítě a vždy si přála být herečkou, proto odmalička chodila na balet. Její sen se uskutečnil v roce 1999, kdy si zahrála malou holčičku s leukémií v seriálu ER. Poté taky ztvárnila malou Clairee ve filmu "Father Xmas" (Tátovy vánoce).

Když se začínal točit film "I am Sam" (Jmenuji se Sam) v roce 2001, Dakotě bylo 6 let. Tento film jí vynesl mnoho nominací, třeba na SAG awards a Critic choice awards, ze kterého si nakonec za nejlepší dětskou roli, dcery Sama (Sean Penn) Lucy Diamond Dawson, cenu odnesla. Po tomto úspěchu, už Dakotu znala půlka Ameriky pod přízviskem "to roztomilé dítě". Mezitím se její rodina přestěhovala z Georgie do Los Angeles.

Když jí bylo 7 zahrála si dceru Charlize Theron ve filmu "Trapped" (Hra o dítě). Producent Mimi Polk Gitlin jí oslovoval "malý zázrak". Později si zahrála v mini serii Stevena Speilberga, "Taken" (Uneseni), kde si střihla hlavní postavu Allie Keys.

V roce 2003, když jí bylo osm, si Dakota zahrála "holku z lepší společnosti" po boku Brittany Murphy ve filmu "Uptown Girls" (Holky z lepší společnosti). Brittany jí nazvala inteligentním, krásným dítětem s velkýma vyhlídkama do budoucna. Brzy poté se Dakota objevila ve filmu podle předlohy knihy Dr. Seusse, "The Cat in the hat" (Kocour). Tady si opět zahrála s vlivnýma osobama hollywoodu, včetně komika Mikea Myerse, který o Dakotě řekl: "Ona je tak sladká, když jí vidíte chcete jí hned obejmout a doknout se jejího roztomilého obličeje, je to dítě, které přináší jen radost."

Její další role byla ve filmu "Man on Fire" (Muž v ohni). Zazářila tu jako Pita Ramos, svěřenkyně Denzela Washingtona. Díky této roli byla Dakota pozvaná do velmi vlivné show Jay Lena, zmínila se, že si při natáčení v Mexicu velmi oblíbila jejich kulturu a jídlo.

V roce 2004, kdy oslavila své 10. narozeniny se již stala mediálně známou hvězdou. Natočila film "Hide and Seek" s Robertem De Niro. Poté natočila také filmy "Dreamer". "War of the Worlds", a ted před sebou má novodobou předělávku "Alice in wonderland" a "Charlotte's Web", který se bude natáčet v Austrálii.

I když jejich výdělky jsou na jejich věk gygantické a sestry Fanningovi jsou jedny z nejmladších hereckých talentů v historii, sláva jim jen tak nestoupla do hlavy. "Jsem úplně normální holka. Když přijdu domů ze školy, udělám si úkoly a pak si hraju se svojí sestrou s panenkami a plyšovými zvířátky a děláme jako že jsou opravdové." řekla Dakota na premiéře filmu Agent Cody Banks.

Obrázek “http://i6.photobucket.com/albums/y235/kawaiiest-kari/normal_DakotaTakenE7GE085.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.csiguide.com/images/dakota_fanning.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Fanningová).
Tom Cruise - foto: BontonFilm
Obrázek “http://kino.tiscali.cz/apollo/f_pictures/2005516203922355419.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

SOutěž o nej blog-vyhlášení !

4. března 2007 v 12:25 | Katka☻ |  play room
Soutěž o nej blog vyhrála Sari-Samarka !!
PS:Ceny budou Za chvíli !

Oslava Narozenin ☻

3. března 2007 v 22:19 | Katka☻
Oslava Narozenin ☻
Teď sem se vrátila z oslavy mých narozenin :-)
No, nebudu se rozepisovat hodnotím: 100/100 ☻ Bylo to super !
PS: Vím že to někoho asi nezajíma ale většinu určitě jo ☺ (Aspoň doufám :-))


Balerínky.....hezoučkýýýý :-))

1. března 2007 v 19:51 | Katka☻ |  Fash*ion
Móda roztomilých balerínek si našla své příznivce i odpůrce. V každém případě jsou tyto pohodlné botičky v kurzu a tvoje nožka v nich bude jako v bavlnce!
Módní návrháři o tom ví zřejmě své, a proto se vrhli do vymýšlení nejrůznějších barev, tvarů a ozdůbek, které balarínkám skutečně sluší. Líbí se ti?
FOXY girl! opět proluftovala nabídku známých módních značek a připravila pro tebe malou ukázku od ASOS a Miss Sixty!